Na akci jsme spolupracovali s:  

Co nového?

odlétám do teplých krajin

30.05.2003 15:01

Do KONTAKTů jsme přidali adresu Jany, která Vám ochotně upřesní některé další organizační věci. Vzhledem k ceně dopisného vás prosíme, aby jste si veškeré informace stáhli z internetu ( v dopise by jsme vám stejně poslali jen to samé). Já Adam se s vámi zatím loučím a v srpnu na slyšenou a v září na viděnou. Hodně kilometrů v letních měsících.

marketing

21.05.2003 15:03

Aby jsme mohli vyhodnotit efektivitu naší reklamy , tak by jsme rádi věděli. odkud jse se o náz dozvěděli. Napište nám či to bylo OD: známých, letáčky v prodejnách, z internetu, rádio, jinde - prosíme specifikovat. Díky.

lemans03

20.05.2003 15:03

Protože bude letos emailovou poštu vyřizovat někdo jiný, prosíme vás o to, aby do zprávy bylo uváděno Le Mans 03. Jinak vše bude platit tak jako loni. Pokud máte dotazy, prosím piště do 10.6 Adamovi.

upřesňujem

04.04.2003 15:04

Protože se loni vyskytly nějaké nejasnosti ohledně pravidel, budou letos doplněny.

přípravy proudí

24.02.2003 15:05

Přípravy na jedenáctý ročník jsou v plném proudu. Pokud i letos toužíte stát na startu vytrvalostního závodu cyklo Le Mans, prosím neváhej te s přihlášením. Vyskytly se problémy s neúplností emailové databáze, pokud toužíte být pravidelně informováni, prosím napištěnám to. Doplnil jsem průjezdy jednotlivců a převýšení, které nastoupali. Pokud se u někoho vyskytne chyba dejte vědět. P.S. ( neznamená pusu, ale dovětek). Letos zde asi s největší pravděpodobností mezi červnem a srpnem nebudu vyskytovat a proto se organizace ujme někdo z dalších organizátorů. Včas vám přesměruju mejly a telefonní kontakty.

kino

16.01.2003 15:06

Dnes 16.1. proběhlo promítání filmečku o LeMans 2002. I když byl termín "nešťastně" přesunut, přesto se dostavilo několik "pamětníků" , kteří se živě bavili nad plnobarevnými záběry z této 24 hodinovky.

Tak jako jim i vám připomínám termín prvního zářijovýho týdne, kdy se uskuteční další ročník.

promítání odkloněno

10.01.2003 15:07

Omlouváme se, ale promítání Le Mans 2002 bylo z technických důvodů ze strany kavárny přesunuto na 16.1.2003 Veřejné promítání filmečku ccca 24´ 24´´ o cyklo Le Mans 24 hodin 2002 se koná ve čtvrtek 16.1.2003 v kavárně Podivný Hamlet od 19 hodin. Kavárna je naproti zastávce na Kounicove 85 (naproti Šelepce). 25.11.02
To to snad ani do novinek nepatří, ale pro příští ročník chystají organizátoři několik změn, které povedou ke zkvalitnění závodu. Dojde ke zpřesnění pravidel, která se již nebudou "doupřesňovat " během závodu. Vyhlašovací ceremoniál bude reprezentativnější a i ceny budou hodnotnější. V jednání je i rozdělení kategorií na "amatéry" a "profiky". K tomuto nás vede rozdíl ve výkonnosti jednotlivých teamů. Chceme však ale zachovat hlavní ideu tohoto závodu a to : otevřenost všem jezdcům. Vrací se mi jako nedoručitelné některé emajly. Pokud tedy máte zájem o včasné informaco ohledně Le Mans, prosím zasílejte mi změnu vašeho emailu.

video

06.11.2002 15:09

Video je hotový !!!! Pro všechny zájemce je sestříháno video z desátého ročníku cyklo Le Mans. Jeho délka je 24´ 24´´. Video je možno získat na videokazetě nebo na CD (to s bonusem všech fotografií, které pořídil Cuba a s tabulkou průjezdů všech teamů ) (video je ve formátu Divx Codek 4.12, ).

Vzhledem k tomu, že mi umřel kompl, tak se dodělání videa trošku protáhlo. Fotky jsou oskenovaný, jsou na síti, ale jen omezený počet, neb máme omezený web. (fotky budou součástí CD videa). Fotky z letošního X. ročníku se skenují a co nevidět budou na stránkách jejich náhledy. Případní zájemci si o fotky mohou psát na CUBA-si@post.cz.

Pro ty kteří si chtějí ještě letos zazávodit je určena vytrvalostní 12-ti hodinovka. Jede se na okruhu nedaleko Mikulova. Více informací podá Josef Tížek 608

Filmeček z letošního ročníku se teprve stříhá a bude hotov "asi " tak koncem září. Zatím přinášim kratičký náhled (bejvávalo...)

Pro všechny, kteří si chtějí připomenout 9. ročník Le Mans byl vytvořen filmeček (cca 12 min.) s momenty tohoto závodu. K mání je buď na VHS nebo CD. Ti, kteří mají zájem ať mě prosím kontaktují na emajlu, nebo telefonicky. Adam (bejvávalo...)

<< 42 | 43 | 44 | 45 | 46
Sponzorují nás:   ZDENĚK JANEČEK
   KAREL KLAJBA
účastníci akce:

 

Obec Šaratice hostila náš závod dlouhých deset ročníků. Po roční pauze jsme akci připravovali opět zde. Bohužel naše legislativa a její vykonavatelé naši snahu zarazili. Za dlouholetou vstřícnost a poskytnutí vynikajícího zázemí šaratickým děkujeme.