pokračujeme...

26.02.2012 21:01

Dobré zprávy - rozřešení konečně padlo - 24 hodin Le Mans na kole pokračuje.

19. ročník závodu bude opět v katastru obce Šaratice v termínu 8. - 9. září 2012.

Startovka a přihlášky - už asi poslední 3 roky jsem se chystal :-) že udělám Adamovi radost a vykřešu nový webovky, ale jak už to bývá, vždycky do toho vlezlo něco bohulibějšího. Vzhledem k tomu, že mi teď administrace webu spadla na krk, je to zřejmě ideální okamžik k realizaci plánu. Rozhodně se mi už nechce investovat drahocený čas do tajů aktuálního provedení tohoto webu. Prosím tedy o strpení a pochopení, pokud nenastane nic vyloženě fatálního, asi zde následující měsíc nic moc aktuálního nepřibude. Počítám, že počátkem dubna budu mít nachystanou aspoň použitelnou kostru nového webu, kde bude zprovozněna i startovka a aparát pro přihlášení. Mejlík lemans@volny.cz je samozřejmě funkční, telefon 732155634 na Tomáše France, který se ujal šéfování, taktéž.

Na tomto místě bych rád poděkoval Adamovi, který závod kdysi v podstatě reinkarnoval, a léta pro nás organizoval - za všechny, kdo se rádi vraceli i nevraceli :-) VELKÝ DÍKY, ADAME, a držíme pěsti v tvé rekonvalescenci. MICK

Sponzorují nás:   ZDENĚK JANEČEK
   KAREL KLAJBA
účastníci akce:

 

Obec Šaratice hostila náš závod dlouhých deset ročníků. Po roční pauze jsme akci připravovali opět zde. Bohužel naše legislativa a její vykonavatelé naši snahu zarazili. Za dlouholetou vstřícnost a poskytnutí vynikajícího zázemí šaratickým děkujeme.